Team

  • Caroline Laevaert

    Caroline

    Art Director

    De verpersoonlijking van onze hoge koffieboonfactuur. Zet cafeïne om in printklare pareltjes. Deadlines huiveren wanneer Caroline nadert. Caroline huivert dan weer wanneer spinnen naderen.

    caroline@dkvision.eu
  • Dirk Van Camp - Marketingspecialist

    Dirk

    The Boss

    Neen, niet Born In The USA (en eveneens géén gitaarheld - voor zover wij weten), maar wel de man die 48 uur per etmaal voor onze klanten in de weer is. Marketingspecialist, mediaplanner en allround toffe peer.

    dirk@dkvision.eu
  • Filip Breckx

    Filip

    Design & Development

    Onze eigen Ben Howard: gitaarvirtuoos en componist van erg fraaie webcreaties. Daarnaast - en in hoofdzaak - besmet door het webvirus. Design and development zijn zijn middle names.

    filip@dkvision.eu
  • Michael Van den Bossche

    Michael

    Vormgever & Videomarketeer

    Branding guru, video connaisseur en lid van de vormkrijgers. Vliegt in zijn vrijetijd over het asfalt met de fiets. Eens met beide voeten weer op de grond, maakt hij spectaculaire beelden met onze vliegende camera. Straf in alles wat met visuals te maken heeft.

    michael@dkvision.eu
  • Kristof Sweerts

    Kristof

    Frontend Design

    The new kid in town. Moeiteloos als stagiair opgewerkt tot vast huismeubilair. Groots in lengte én in het ontwerp van fris webdesign.

    kristof@dkvision.eu
  • Bram Thiry

    Bram

    Content & Copywriting

    Een sappige pen en een tien-voor-taal; dat is Bram in een notendop. Schrijft, schrapt en herschrijft tot hij er bij neervalt. Composeert boeiende inhoud en zorgt dat je website scoort dankzij zijn uitmuntende SEO-technieken.

    bram@dkvision.eu
  • Herwig Braeckmans

    Herwig

    Boekhouding

    De man die zorgt dat alles wat betreft facturatie piekfijn en tijdig afgehandeld wordt. Met zijn punctualiteit en orde een graag geziene gast bij het aangiftekantoor.

    boekhouding@dkvision.eu